Narodení po 1.1.1998

Medzinárodná súťaž pre dospievajúcich mladých mužov. Tvrdá práca si vyžaduje istý vek, s ktorým prichádzajú skúsenosti. Poriadny automechanik je chlap!

Stredné odborné školy a učilištia

Súťaž určená pre študentov, ktorí sa rozhodli študovať na škole zameranej na výchovu budúcich automechanikov. Práve preto je výhradne pre študentov týchto odborov.

Znalosť angličtiny nie je potrebná

Aj napriek tomu, že sa jedná o medzinárodnú súťaž, nemusíte ovládať anglický jazyk. V živote Vám jeho znalosť pomôže, ale tu nám záleží hlavne na Vašich odborných a technických zručnostiach. My sa postaráme o to, aby ste dostali všetko v slovenčine. Od prekladov, až po tlmočenie.

Platné pravidlá

Jedná sa o veľkú súťaž, zapája sa viacero krajín a rozdávame výhry v hodnote desiatok tisíc eur. Potrebujeme mať veci pod kontrolou. Pre Váš prospech.

Čítaj viac
Ochrana osobných údajov

Počas súťaže s vami cestujeme po Slovensku a po Svete. Staráme sa o Vás. Ku tomu potrebujeme poznať Vaše osobné údaje. Počnúc Vašim súhlasom robíme pre Vás maximu.

Čítaj viac
Registrácia

V tomto momente už viete snáď všetko. Zaregistrujte sa a zistite, ako Vaše skúsenosti obstoja medzi najlepšími. Vysoká hodnota odmeny a prestíž s tým súvisiaca Vám môžu motivovať.

Čítaj viac

Organizátori súťaže

International partners

Facebook Instagram Youtube