Partneri projektu

Odjakživa kráčame s tými, ktorí majú jasnú víziu a vždy vidia svetlo na konci tunela.

So silnými a stabilnými partnermi sa rodia tie najlepšie a najprospešnejšie veci.

Veľké značky, ktoré tvoria svetlejšiu a výkonnejšiu budúcnosť automobilového sveta.

INTER CARS už vyše 26 rokov spolupracuje s tými najlepšími značkami, ktoré môže svet náhradných dielov ponúknuť. Už skoro 3 dekády ideme rukou v ruke v ústrety Vám, mladým a nádejným automechanikom.

Vieme, že ste budúcnosťou tohto odvetvia, a že bez Vás sa žiadne koleso netočí. Práve súťaž tohto celoeurópskeho formátu potrebuje partnerov, ktorí vedia presne, o čom toto odvetvie je, a ktorí poznajú spôsob, akým spraviť z Vás tých najlepších profesionálov.

INTER CARS

Spoločnosť Inter Cars patrí medzi najväčších dodávateľov automobilových náhradných dielov v strednej a východnej Európe. Disponujeme rozsiahlou ponukou sortimentu. Okrem hlavných oblastí dovozu a distribúcie autodielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá ponúkame vybavenie a zariadenie autoservisov, diely pre motocykle, agrotechniku, špeciálne produkty pre tuning, autodoplnky a autopríslušenstvo. V ponuke máme tovar od približne 500 renomovaných značiek a výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu a efektivitu každého jedného produktu.

ERASMUS+

Erasmus+ je nový program Európskej únie, ktorý podporuje aktivity v oblasti vzdelávania, odbornej prípravy, mládeže a športu počas programového obdobia v rokoch 2014-2020. Program dáva príležitosť študentom, žiakom odbornej prípravy, pedagogickým zamestnancom, pracovníkom s mládežou a dobrovoľníkom zlepšiť svoje poznatky, zručnosti a zamestnateľnosť. Program podporuje organizácie, ktoré sa môžu zapájať do projektovej spolupráce a v rámci partnerstiev zdieľať inovácie vo vzdelávaní, odbornej príprave a mládeže. Erasmus+ je otvorený širokému spektru organizácií vo všetkých odvetviach sektoroch vzdelávania, odbornej prípravy, mládeže a športu.

ZF Friedrichshafen

Spoločnosť ZF TRW je nadnárodná spoločnosť, pôsobiaca v automobilovom priemysle. Spojením s americkou TRW sa rozrástla na silný tím so 134 000 zamestnancami a združuje to najlepšie z dvoch svetov: vedúce technológie v technike pohonov a aktívne i pasívne bezpečnostné systémy, ako aj vývoj a výskum systémov.

  • TRW
  • SACHS
  • LEMFÖRDER
  • BOGE

BOSCH

Výrobky a služby Bosch sú navrhované tak, aby fascinovali a zlepšovali kvalitu života poskytovaním inovatívnych a užitočných riešení. Bosch si počas svojho pôsobenia na slovenskom trhu vybudoval pozíciu významného výrobcu a investora. Jeho výrobky z odvetvia automobilovej techniky sa úspešne zabývali ako v autách, tak aj servisoch a priemyselných podnikoch.

  • Široký sortiment náhradných dielov
  • Servisné vybavenie a diagnostika
  • Školiace strediská a servisný koncept

SCHAEFFLER

Spoločnosť Schaeffler je celosvetovo zodpovedná za výrobu a obchod s náhradnými dielmi a dodáva opravárenské riešenia v kvalite prvovýbavy (OE). Pod značkami LuK, INA a FAG ponúka systémy spojok, vypínacie systémy spojok, diely pre motory a prevodovky a takisto diely pre podvozok vozidla. Všetky komponenty sú vzájomne optimálne vyladené a umožňujú rýchlu a profesionálnu výmenu. Okrem toho vyvíja pod značkou REPXPERT rozsiahle servisné služby pre autoservisy, ako sú napríklad praktické školenia, špeciálne servisné prípravky alebo expertný portál, obsahujúci produktové a servisné informácie a montážne návody.

FEBI

FEBI je priekopníkom na trhu s náhradnými dielmi. Ako rodinná spoločnosť s dlhou tradíciou, už od počiatku podporuje alternatívy k originálnym dielom, ktoré sú rovnakej alebo vyššej kvality, a to v záujme spotrebiteľov na celom svete. Sortiment viac ako 40.000 technických dielov pre osobné a úžitkové vozidlá neustále rastie, pretože cieľom je čo najskôr sprístupniť nové produkty na trhu s náhradnými dielmi. Ferdinand Bilstein je tiež zastúpený vo viac ako 70 krajinách s vlastnými pobočkami alebo prostredníctvom vybraných partnerov.

CONTINENTAL

V roku 1871 bola v Hannoveri založená spoločnosť Continental, ktorá sa môže pozrieť späť na svoj 150 rokov dlhý príbeh plný úspechov. Na celom svete pomáha ľuďom uskutočňovať ich nápady súvisiace s mobilitou. Technológie, systémy a riešenia pre služby pretvárajú mobilitu a dopravu na udržateľnejší, bezpečnejší, pohodlnejší, prispôsobivejší a dostupnejší spôsob presunu. Ako dodávateľ pre automobilový priemysel a priemyselný partner ponúka riešenia, ktoré pomáhajú chrániť bezpečnosť a zdravie človeka, chrániť životné prostredie, a ktoré jednotlivcom ponúkajú viac príležitostí pri vytváraní ich vlastnej budúcnosti.

MEYLE

Spoľahlivý ako priateľ. Automobilové náhradné diely MEYLE - vyše 24.000 dielov na osobné automobily, dodávky a nákladné autá. Opravy sa spoliehajú na automobilové náhradné diely MEYLE, a to vo viac ako 120 krajinách po celom svete. Značka je puncom špičkových náhradných dielov navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám nezávislého trhu s náhradnými dielmi. Výrobky sú dostupné u špecializovaných obchodníkov. Značka dodáva mimoriadne spoľahlivé a odolné náhradné diely do automobilov vyrobené na vlastných výrobných miestach a u dôveryhodných výrobných partnerov. Spoločnosť MEYLE sa môže pochváliť komplexným a vysoko diverzifikovaným sortimentom. Či už sú to podvozky a komponenty riadenia, komponenty bŕzd, časti zavesenia a tlmenia, komponenty chladiaceho systému, filtre, komponenty hnacej sústavy, elektronika alebo senzory - MEYLE je synonymom špičkových kvalitných náhradných dielov.

ELRING

Ideálny dodávateľ pre profesionálne opravy motorov. Elring poskytuje komplexný sortiment tesnení, servisných dielov a tesniacich zmesí, ktoré vyhovujú všetkým požiadavkám trhu. Spoločnosť vyvíja a vyrába komponenty pre motory, prevodovky, výfukové systémy a alternatívne pohonné technológie pre väčšinu výrobcov vozidiel a motorov. Inovácie a odborné znalosti v oblasti originálneho vybavenia poskytujú základ pre vysokú úroveň popularity a úspechu na trhu náhradných dielov po celom svete. Značka "Elring - Das Original" sa už dávno stala ochrannou známkou pre vynikajúcu kvalitu, bezpečnosť, servis, dostupnosť a spoľahlivosť.