Organizátori súťaže

International partners

Lokálni partneri

Odjakživa kráčame s tými, ktorí majú jasnú víziu a vždy vidia svetlo na konci tunela.

So silnými a stabilnými partnermi sa rodia tie najlepšie a najprospešnejšie veci.

Veľké značky, ktoré tvoria svetlejšiu a výkonnejšiu budúcnosť automobilového sveta.

Partneri projektu

INTER CARS už vyše 26 rokov spolupracuje s tými najlepšími značkami, ktoré môže svet náhradných dielov ponúknuť. Už skoro 3 dekády ideme rukou v ruke v ústrety Vám, mladým a nádejným automechanikom.

Vieme, že ste budúcnosťou tohto odvetvia, a že bez Vás sa žiadne koleso netočí. Práve súťaž tohto celoeurópskeho formátu potrebuje partnerov, ktorí vedia presne, o čom toto odvetvie je, a ktorí poznajú spôsob, akým spraviť z Vás tých najlepších profesionálov.
Organizátori súťaže

INTER CARS

Spoločnosť Inter Cars patrí medzi najväčších dodávateľov automobilových náhradných dielov v strednej a východnej Európe. Disponujeme rozsiahlou ponukou sortimentu. Okrem hlavných oblastí dovozu a distribúcie autodielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá ponúkame vybavenie a zariadenie autoservisov, diely pre motocykle, agrotechniku, špeciálne produkty pre tuning, autodoplnky a autopríslušenstvo. V ponuke máme tovar od približne 500 renomovaných značiek a výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu a efektivitu každého jedného produktu.

International partners

ZF aftermarket

ZF Aftermarket je globálnym dodávateľom náhradných dielov pre automobilový trh a jednou z divízií globálneho technologického koncernu ZF Friedrichshafen AG, ktorý poskytuje riešenia pre osobné a úžitkové vozidlá a priemysel, čím podporuje rozvoj mobility novej generácie. ZF Aftermarket ponúka: - prvky riadenia a zavesenia, ako aj gumokovové prvky od spoločnosti LEMFÖRDER, - tlmiče, pružiny, spojky a dvojhmotové kolesá SACHS , - diely riadenia, zavesenia a bŕzd TRW, - ako aj komponenty značky ZF, napríklad diely prevodoviek a olejové súpravy. Viac informácií o spoločnosti, produktoch, službách a vernostnom programe: https://aftermarket.zf.com/go/en/ http://www.zf.com

International partners

BOSCH

Výrobky a služby spoločnosti Bosch sú navrhnuté tak, aby fascinovali a zlepšovali kvalitu života poskytovaním inovatívnych a užitočných riešení. Počas svojej histórie na slovenskom trhu si Bosch dokázal vytvoriť pozíciu významného výrobcu a investora. Ich produkty automobilovej technológie úspešne prenikli nielen do našich automobilov, ale aj do servisov a priemyselných podnikov. Bosch ponúka: Široké portfólio náhradných dielov; Servisné zariadenia a diagnostika; Školiace strediská a servisný koncept.

International partners

CONTINENTAL

V roku 1871 bola v Hannoveri založená spoločnosť Continental, ktorá sa môže pozrieť späť na svoj 150 rokov dlhý príbeh plný úspechov. Na celom svete pomáha ľuďom uskutočňovať ich nápady súvisiace s mobilitou. Technológie, systémy a riešenia pre služby pretvárajú mobilitu a dopravu na udržateľnejší, bezpečnejší, pohodlnejší, prispôsobivejší a dostupnejší spôsob presunu. Ako dodávateľ pre automobilový priemysel a priemyselný partner ponúka riešenia, ktoré pomáhajú chrániť bezpečnosť a zdravie človeka, chrániť životné prostredie, a ktoré jednotlivcom ponúkajú viac príležitostí pri vytváraní ich vlastnej budúcnosti.

International partners

ELRING

Ideálny dodávateľ pre profesionálne opravy motorov. Elring poskytuje komplexný sortiment tesnení, servisných dielov a tesniacich zmesí, ktoré vyhovujú všetkým požiadavkám trhu. Spoločnosť vyvíja a vyrába komponenty pre motory, prevodovky, výfukové systémy a alternatívne pohonné technológie pre väčšinu výrobcov vozidiel a motorov. Inovácie a odborné znalosti v oblasti originálneho vybavenia poskytujú základ pre vysokú úroveň popularity a úspechu na trhu náhradných dielov po celom svete. Značka "Elring - Das Original" sa už dávno stala ochrannou známkou pre vynikajúcu kvalitu, bezpečnosť, servis, dostupnosť a spoľahlivosť.

International partners

FEBI

FEBI je priekopníkom na trhu s náhradnými dielmi. Ako rodinná spoločnosť s dlhou tradíciou, už od počiatku podporuje alternatívy k originálnym dielom, ktoré sú rovnakej alebo vyššej kvality, a to v záujme spotrebiteľov na celom svete. Sortiment viac ako 40.000 technických dielov pre osobné a úžitkové vozidlá neustále rastie, pretože cieľom je čo najskôr sprístupniť nové produkty na trhu s náhradnými dielmi. Ferdinand Bilstein je tiež zastúpený vo viac ako 70 krajinách s vlastnými pobočkami alebo prostredníctvom vybraných partnerov.

International partners

MEYLE

Spoľahlivý ako priateľ. Automobilové náhradné diely MEYLE - vyše 24.000 dielov na osobné automobily, dodávky a nákladné autá. Opravy sa spoliehajú na automobilové náhradné diely MEYLE, a to vo viac ako 120 krajinách po celom svete. Značka je puncom špičkových náhradných dielov navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám nezávislého trhu s náhradnými dielmi. Výrobky sú dostupné u špecializovaných obchodníkov. Značka dodáva mimoriadne spoľahlivé a odolné náhradné diely do automobilov vyrobené na vlastných výrobných miestach a u dôveryhodných výrobných partnerov. Spoločnosť MEYLE sa môže pochváliť komplexným a vysoko diverzifikovaným sortimentom. Či už sú to podvozky a komponenty riadenia, komponenty bŕzd, časti zavesenia a tlmenia, komponenty chladiaceho systému, filtre, komponenty hnacej sústavy, elektronika alebo senzory - MEYLE je synonymom špičkových kvalitných náhradných dielov.

International partners

SCHAEFFLER

Schaeffler je svetový výrobca a predajca náhradných dielov a riešení opráv v OEM kvalite. Pod značkami LuK, INA a FAG ponúka spojkové systémy, diely motora a prevodovky, ako aj podvozkové diely. Všetky komponenty sú navzájom optimálne vyladené a umožňujú rýchlu a profesionálnu výmenu. Spoločnosť ďalej vyvíja komplexné služby pod značkou REPXPERT pre servisné dielne, ako sú praktické workshopy a školenia, špeciálne servisné vybavenie alebo odborná webová stránka s informáciami o výrobkoch a službách, či sprievodcami inštaláciou.

International partners

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER je prémiová značka filtrov na automobilovom trhu s náhradnými dielmi. Ponúka inovatívne riešenia pre nové a náročné požiadavky na filtráciu. Ako originálna výbava (žltozelený obal) pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a použitie v teréne: originálne výrobky MANN-FILTER v kvalite OE sú dôveryhodnou voľbou po celom svete. Vždy si vyberte originálny MANN-FILTER so 100% OE kvalitou.

International partners

Valeo

Spoločnosť Valeo Service, súčasť skupiny Valeo, je celosvetovým špecialistom na automobilový aftermarketový trh. Záväzkom spoločnosti Valeo Service je starať sa o Vás a vozidlá Vašich zákazníkov (o osobné aj nákladné) dlho po tom, ako opustia výrobnú halu. Valeo Service poskytuje celú škálu služieb, originálnych náhradných dielov (OES) pre výrobcov a náhradných dielov a príslušenstva pre nezávislý trh s náhradnými dielmi (IAM). Odborné znalosti produktov zahŕňajú: prevodové systémy, klimatizácie, stieracie systémy, osvetľovacie systémy, systémy chladenia a riadenia vzduchu a elektrické systémy.

International partners

SHELL

Spoločnosť Shell je medzinárodná energetická spoločnosť s odbornými znalosťami v oblasti prieskumu, ťažby, rafinácie a predaja ropy a zemného plynu a výroby a predaja chemikálií. Využíva pokročilé technológie a uplatňuje inovatívny prístup, aby pomohli budovať udržateľnú energetickú budúcnosť. Investuje aj do energetiky vrátane nízkouhlíkových zdrojov, ako sú veterná a solárna energia, a do nových palív pre dopravu, ako sú pokročilé biopalivá a vodík. Spoločnosť Shell má prvotriedny dodávateľský reťazec mazív, ktorý pozostáva z 32 závodov na výrobu zmesí, štyroch závodov na výrobu základových olejov, desiatich závodov na výrobu mazív a šiestich stredísk na skladovanie základového oleja GTL. Ich značky ako Helix, Rimula, Rotella, Pennzoil, Spirax, Tellus, Omala a Gadus sú zákazníkmi najviac preferované značky vo svojich segmentoch. Spoločnosť Shell má viac ako 300 vedcov a inžinierov pracujúcich v špecializovaných technických centrách pre mazivá v USA, Číne, Nemecku, Indii a Japonsku, ktorí sa venujú výskumu a vývoju mazív a olejov. Spoločnosť Shell Lubricants, ako svetový dodávateľ mazív číslo jeden, dodáva spotrebiteľom vo viac ako 100 krajinách sveta špičkové mazivá a do svojich produktov vnáša technologické poznatky svetovej úrovne, vďaka čomu Vám ponúka najlepšie zloženie pre Vaše vozidlo. Podľa 20. vydania správy spoločnosti Kline & Company Global Lubricants si spoločnosť Shell Lubricants udržiava už 16. rok po sebe postavenie vedúceho svetového dodávateľa hotových mazív (Analýza a hodnotenie trhu v roku 2021). Shell Helix Ultra s technológiou PurePlus je jediným motorovým olejom, ktorý používajú Scuderia Ferrari, BMW Motorsport a Hyundai Motorsport v referenčných závodných sériách.

International partners

VARTA

Clarios - vlastník značky VARTA - najväčší svetový výrobca automobilových batérií a jeden z popredných svetových dodávateľov originálnych dielov. Spoločnosť Clarios ponúka široký sortiment vysokokvalitných olovených a lítium-iónových batérií, ktoré podporujú potreby všetkých typov vozidiel. 7 z 10 novovyrobených vozidiel so systémom štart-stop vybavených batériami AGM je vybavených batériami VARTA. Batérie značky VARTA sú nainštalované v miliónoch osobných a nákladných automobiloch, motocykloch a karavanoch. Každá batéria je výsledkom tvrdej práce a dlhoročných skúseností inžinierov. Sú špeciálne skonštruované pre najvyšší výkon vďaka patentovanej technológii mriežky PowerFrame® a viac ako 100 procesným a produktovým parametrom meraných počas výrobného procesu. VARTA je vhodná pre týchto výrobcov automobilov: Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Ferrari, Fiat Ford, GMC,Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel Peugeot Porsche, Renault, Seat, Škoda, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

International partners

NRF

Spoločnosť NRF, alebo Nederlandse Radiateuren Fabriek, je už takmer 100 rokov popredným výrobcom a dodávateľom chladiacich produktov a riešení pre trh s náhradnými dielmi pre automobilovú, námornú, železničnú dopravu a priemysel. História spoločnosti siaha do roku 1927. Vtedy R. Bloksma senior založil v Amsterdame spoločnosť Nederlandse Radiateuren Fabriek. Továreň sa spočiatku zameriavala len na opravy chladičov, ale v roku 1930 NRF spustila aj výrobné oddelenie. Dnes je NRF globálnou sieťou s ôsmimi skladmi umiestnenými v strategických častiach Európy a s ponukou viac ako 11 500 výrobkov. Portfólio výrobkov sa neustále rozvíja a vďaka zavedeniu snímačov ponúka spoločnosť NRF výrobky nielen na chladenie motorov a klimatizáciu. Vo vlastných vývojových a výskumných zariadeniach sa spoločnosť neustále snaží, aby jej výrobky boli čo najkvalitnejšie. Vďaka strategicky umiestneným skladom a strediskám služieb zákazníkom je spoločnosť NRF globálnym hráčom na trhu s náhradnými dielmi, ale aj lokálnym partnerom. Každý deň sa výrobky spoločnosti NRF dostávajú k zákazníkom vo viac ako 80 krajinách sveta. PODPORA VÝKONNOSTI.

Facebook Instagram Youtube