Organizátori súťaže

International partners

Odjakživa kráčame s tými, ktorí majú jasnú víziu a vždy vidia svetlo na konci tunela.

So silnými a stabilnými partnermi sa rodia tie najlepšie a najprospešnejšie veci.

Veľké značky, ktoré tvoria svetlejšiu a výkonnejšiu budúcnosť automobilového sveta.

Partneri projektu

INTER CARS už vyše 26 rokov spolupracuje s tými najlepšími značkami, ktoré môže svet náhradných dielov ponúknuť. Už skoro 3 dekády ideme rukou v ruke v ústrety Vám, mladým a nádejným automechanikom.

Vieme, že ste budúcnosťou tohto odvetvia, a že bez Vás sa žiadne koleso netočí. Práve súťaž tohto celoeurópskeho formátu potrebuje partnerov, ktorí vedia presne, o čom toto odvetvie je, a ktorí poznajú spôsob, akým spraviť z Vás tých najlepších profesionálov.
Organizátori súťaže

INTER CARS

Spoločnosť Inter Cars patrí medzi najväčších dodávateľov automobilových náhradných dielov v strednej a východnej Európe. Disponujeme rozsiahlou ponukou sortimentu. Okrem hlavných oblastí dovozu a distribúcie autodielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá ponúkame vybavenie a zariadenie autoservisov, diely pre motocykle, agrotechniku, špeciálne produkty pre tuning, autodoplnky a autopríslušenstvo. V ponuke máme tovar od približne 500 renomovaných značiek a výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu a efektivitu každého jedného produktu.

International partners

ZF aftermarket

ZF Aftermarket is a global supplier of OE parts in the automoitve aftermarket and one of the divisions of the global technology concern ZF Friedrichshafen AG, which provides solutions for passenger cars, commercial vehicles and industry, thus supporting the development of next-generation mobility. ZF Aftermarket offers:

• steering and suspension elements as well as rubber-metal elements by LEMFÖRDER,
• shock absorbers, springs, clutches and dual mass wheels SACHS ,
• steering, suspension and brake parts TRW,
• as well as ZF brand components such as gearbox parts and oil kits.

More information about the company, products, services and loyalty program:
https://aftermarket.zf.com/go/en/
http://www.zf.com

International partners

BOSCH

Bosch products and services are designed to fascinate and improve the quality of life by providing innovative and useful solutions. Throughout their history on the Slovak market, Bosch managed to create the position of a significant manufacturer and investor. Their automotive technology products have successfully entered both our cars, as well as service stations and industrial enterprises.

Wide portfolio of spare parts
Service equipment and diagnostics
Training centres and a service concept

International partners

CONTINENTAL

V roku 1871 bola v Hannoveri založená spoločnosť Continental, ktorá sa môže pozrieť späť na svoj 150 rokov dlhý príbeh plný úspechov. Na celom svete pomáha ľuďom uskutočňovať ich nápady súvisiace s mobilitou. Technológie, systémy a riešenia pre služby pretvárajú mobilitu a dopravu na udržateľnejší, bezpečnejší, pohodlnejší, prispôsobivejší a dostupnejší spôsob presunu. Ako dodávateľ pre automobilový priemysel a priemyselný partner ponúka riešenia, ktoré pomáhajú chrániť bezpečnosť a zdravie človeka, chrániť životné prostredie, a ktoré jednotlivcom ponúkajú viac príležitostí pri vytváraní ich vlastnej budúcnosti.

International partners

ELRING

Ideálny dodávateľ pre profesionálne opravy motorov. Elring poskytuje komplexný sortiment tesnení, servisných dielov a tesniacich zmesí, ktoré vyhovujú všetkým požiadavkám trhu. Spoločnosť vyvíja a vyrába komponenty pre motory, prevodovky, výfukové systémy a alternatívne pohonné technológie pre väčšinu výrobcov vozidiel a motorov. Inovácie a odborné znalosti v oblasti originálneho vybavenia poskytujú základ pre vysokú úroveň popularity a úspechu na trhu náhradných dielov po celom svete. Značka "Elring - Das Original" sa už dávno stala ochrannou známkou pre vynikajúcu kvalitu, bezpečnosť, servis, dostupnosť a spoľahlivosť.

International partners

FEBI

FEBI je priekopníkom na trhu s náhradnými dielmi. Ako rodinná spoločnosť s dlhou tradíciou, už od počiatku podporuje alternatívy k originálnym dielom, ktoré sú rovnakej alebo vyššej kvality, a to v záujme spotrebiteľov na celom svete. Sortiment viac ako 40.000 technických dielov pre osobné a úžitkové vozidlá neustále rastie, pretože cieľom je čo najskôr sprístupniť nové produkty na trhu s náhradnými dielmi. Ferdinand Bilstein je tiež zastúpený vo viac ako 70 krajinách s vlastnými pobočkami alebo prostredníctvom vybraných partnerov.

International partners

Filtron

FILTRON je obľúbeným výberom automobilových filtrov v strednej a východnej Európe (CEE). Vysoká kvalita filtrov tejto značky je poistená akvizíciou FILTRON skupinou MANN + HUMMEL Group, ktorá už desaťročia vyrába originálne filtre pre najväčších výrobcov automobilov. Sortiment FILTRON obsahuje viac ako 2 700 výrobkov a pokrýva 97% európskeho trhu s osobnými automobilmi. Tisíce mechanikov v celej Európe si vyberajú filtre FILTRON a oceňujú riešenia ako užitočný katalóg, pokyny na inštaláciu (video aj tlačená forma), čitateľné obaly a ľahko zapamätateľný systém číslovania. Filtre FILTRON uľahčujú prácu!

International partners

MEYLE

Spoľahlivý ako priateľ. Automobilové náhradné diely MEYLE - vyše 24.000 dielov na osobné automobily, dodávky a nákladné autá. Opravy sa spoliehajú na automobilové náhradné diely MEYLE, a to vo viac ako 120 krajinách po celom svete. Značka je puncom špičkových náhradných dielov navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám nezávislého trhu s náhradnými dielmi. Výrobky sú dostupné u špecializovaných obchodníkov. Značka dodáva mimoriadne spoľahlivé a odolné náhradné diely do automobilov vyrobené na vlastných výrobných miestach a u dôveryhodných výrobných partnerov. Spoločnosť MEYLE sa môže pochváliť komplexným a vysoko diverzifikovaným sortimentom. Či už sú to podvozky a komponenty riadenia, komponenty bŕzd, časti zavesenia a tlmenia, komponenty chladiaceho systému, filtre, komponenty hnacej sústavy, elektronika alebo senzory - MEYLE je synonymom špičkových kvalitných náhradných dielov.

International partners

SCHAEFFLER

Schaeffler je svetový výrobca a predajca náhradných dielov a riešení opráv v OEM kvalite. Pod značkami LuK, INA a FAG ponúka spojkové systémy, diely motora a prevodovky, ako aj podvozkové diely. Všetky komponenty sú navzájom optimálne vyladené a umožňujú rýchlu a profesionálnu výmenu. Spoločnosť ďalej vyvíja komplexné služby pod značkou REPXPERT pre servisné dielne, ako sú praktické workshopy a školenia, špeciálne servisné vybavenie alebo odborná webová stránka s informáciami o výrobkoch a službách, či sprievodcami inštaláciou.

International partners

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER je prémiová značka filtrov na automobilovom trhu s náhradnými dielmi. Ponúka inovatívne riešenia pre nové a náročné požiadavky na filtráciu. Ako originálna výbava (žltozelený obal) pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a použitie v teréne: originálne výrobky MANN-FILTER v kvalite OE sú dôveryhodnou voľbou po celom svete. Vždy si vyberte originálny MANN-FILTER so 100% OE kvalitou.

International partners

Valeo

Valeo Service, part of the Valeo Group, is the automotive aftermarket specialist worldwide. Valeo Service commitment is to care for you and your customers’ vehicles (passenger cars and industrial vehicles) long after they have left the production floor.

Valeo Service provides a full array of services, of Original Equipment Spares (OES) to manufacturers and replacement parts and accessories to the Independent Aftermarket (IAM). The product expertise includes: Transmission systems, Air conditioning, Wiping systems, Lighting systems, Cooling & Air management, Electrical systems.

International partners

SHELL

Shell has a history of innovation in lubricants and was the first supplier to market cleaner, purer lubricants made from natural gas. Shell retains its status as the leading global supplier of finished lubricants for a 15th consecutive year, according to the 19th edition of Kline & Company’s report Global Lubricants: Market Analysis and Assessment 2021.
Shell are delighted to sponsor the technical oil challenge with both a theoretical and practical challenge. The entrants will be expected to complete a number of challenges including identifying oil top up and oil change requirements, as well as more developed engine defects. The young mechanics are able to showcase their experience across all elements of the vehicle.

International partners

VARTA

Clarios – owner of VARTA brand - the world’s largest manufacturer of automotive batteries and one of the world’s leading global suppliers of OE parts. Clarios offers a wide range of high-quality lead acid and lithium-ion batteries to support the needs of all vehicle types. 7 out of 10 newly manufactured vehicles with start-stop systems equipped with AGM are fitted with VARTA.
VARTA brand batteries are installed in millions of cars and trucks, motorcycles and caravans. Each battery is the result of hard work and years of experience of engineers.
They are purpose-built for the highest performance, thanks to the patented PowerFrame® grid technology and more than 100 process and product parameters measured during the production process.

These car manufacturers fit VARTA:
Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Ferrari, Fiat Ford, GMC,Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Škoda, Vauxhall, Volkswagen, Volvo

Facebook Instagram Youtube