1. kolo medzinárodnej súťaže je tu!

Počnúc nasledujúcim týždňom, teda od 13.1.2020 až do 31.1.2020, sa začína historicky prvé kolo medzinárodnej súťaže Young Car Mechanic na Slovensku. Mladí a nádejní automechanici, naštartujte svoje mozgové závity, nakoľko konkurencia je veľká a motivovaná mimoriadne vysokými výhrami. Tak ako Ty.


Stovky slovenských študentov a študentiek z niekoľkých desiatok stredných odborných škôl sa počas decembra prihlásili do prvé kola medzinárodnej súťaže Young Car Mechanic 2020, ktorá je prvý krát na Slovensku. 

Tí budú mať celé tri týždne na to, aby potrápili svoje hlavičky a hlavne zužitkovali nadobudnuté vedomosti v silne konkurenčnom prostredí. Počnúc 13.1.2020 až do 31.1.2020 budú podrobení náročným teoretickým testom, ktoré jasne ukážu, kto ako dával v škole pozor.

Poriadne sa sústrediť a nenechať sa za žiadnych okolností vyviesť z miery môže priniesť sladké ovocie. Hrá sa o veľa. Pre študenta, pre učiteľa, ale aj pre školu. Množstvo hodnotných vecných cien, ale hlavne veľká paráda na medzinárodnom finále, kde už to skutočne stojí za to.

Študenti a školy. Sledujte pravidelne svoje e-mailové schránky. Začalo to!