NRF sa stáva novým partnerom súťaže Young Car Mechanic

Európska súťaž pre študentov technických a odborných automobilových škôl Young Car Mechanic môže teraz hrdo oznámiť nového partnera! K významnej skupine podporovateľov sa pridáva spoločnosť NRF, popredný výrobca a dodávateľ riešení chladiacich systémov.


V roku 2023 sa konal siedmy ročník súťaže organizovanej spoločnosťou Inter Cars. Súťaže sa zúčastňujú študenti automobilových škôl, ktorí predstavujú budúcnosť tohto odvetvia a čoskoro budú formovať jeho podobu.

Prostredníctvom súťažných úloh buduje spoločnosť Inter Cars SA pozitívny obraz profesie automechanika v spoločnosti, uľahčuje výmenu skúseností medzi študentmi a pedagógmi z rôznych kútov Európy a objavuje mladé talenty v oblasti mechaniky a mechatroniky. Víťaz každého národného kola súťaže Young Car Mechanic získava postup na veľké medzinárodné finále.

Medzi významných partnerov už patria spoločnosti Bosch, Continental, Elring, Febi, Mann-Filter, Meyle, Schaeffler, Shell, Valeo, Varta a ZF Aftermarket.

Teraz sa k nim pridáva aj NRF - značka ponúkajúca viac ako 11 000 náhradných dielov určených pre chladiace systémy motorov a klimatizáciu.

- Vždy sme kráčali po boku tých, ktorí mali jasnú víziu. Zamerali sme sa na silných a stabilných partnerov, s ktorými môžeme vytvárať tie najlepšie projekty. Partnerstvo medzi spoločnosťami Inter Cars a NRF je znakom budovania ešte trvalejšej spolupráce a projekt Young Car Mechanic je na to ideálnou platformou - hovorí Armands Umbrasko, manažér súťaže Young Car Mechanic

- Spoločnosť Inter Cars spolupracuje s najlepšími značkami v oblasti náhradných dielov.  Už takmer tri desaťročia spolupracuje ruka v ruke s mladými mechanikmi, ktorí vykazujú obrovský potenciál.  Naša partnerská podpora v súťaži Mladý automechanik dokazuje, že zdieľame rovnaké hodnoty a zdôrazňujeme dôležitosť vzdelávacieho procesu pre mladých mechanických nadšencov, uvádza Łukasz Piątek, obchodný riaditeľ spoločnosti NRF.