Registrácia je už spustená

A je to tu! Najbližší pondelok so symbolickým dátumom 11.11.2019 bude odteraz spojený so spustením úplne prvej registrácie pre študentov stredných odborných škôl, ktorí sa rozhodli popasovať so svojimi rovesníkmi. A my už teraz vieme, že to naozaj bude stáť za to.


Odhodlaný študent, zástupca budúcej generácie šikovných automechanikov, bez ktorej sa automobilový a autoopravárenský biznis nepohne z miesta. Práve Ty máš teraz možnosť spraviť ten správny krok a prihlásiť sa do nasledujúceho ročníka medzinárodnej dynamickej súťaže Young Car Mechanic 2020, ktorá je celá pod záštitou veľkých, zvučných značiek, ktoré spolu s Tebou toto odvetvie tvoria.

Skoč do registrácie, ktorá je samozrejme úplne zadarmo, mrkni sa na podmienky, vyber si zo zoznamu školu, ktorú reprezentuješ, a vďaka ktorej si ideš pre víťazstvo. Čaká Ťa cesta, na ktorej nám ukážeš, že si v škole nesedel len tak z nudy, a že vieš čo robíš. Na konci sa môžeš stať kráľom alebo kráľovnou či už Slovenska alebo aj ostatných krajín, ktorých reprezentanti sa prídu s Tebou popasovať.

 

Po ceste si určite prídeš na svoje ako Ty, tak aj Tvoja škola. Množstvo skutočne zaujímavých odmien a cien, ale čerešnička na torte je skutočne až na medzinárodnom finále. Dostaň sa tam.

Tak klikni sem a poď do registrácie!