Registrácia spustená!

Dnešným dňom na Slovensku spúšťame prvú fázu súťaže Young Car Mechanic 2024. Zapojte sa aj Vy a zabojujte o hodnotné ceny!


Čo je prvá fáza?

V prvej fáze si preveríme Vaše teoretické vedomosti z Vášho odboru. Aby sme Vám to priblížili, tak samotná 1. fáza pozostáva z dvoch častí:

  1. Z Vašej registrácie na stránke youngcarmechanic.sk. Po registrácii na stránke Vám nepríde žiaden potvrdzujúci email, ale Váš učiteľ Vás uvidí v zozname registrovaných.
  2. Zo školského kola, ktoré prebehne na Vašej škole v termíne, ktorý Vám bude najviac vyhovovať., ale najneskôr do 16. februára 2024.

V čase Vášho školského kola dostanete od Vášho učiteľa svoje prihlasovacie údaje a následne sa prihlásite cez stránku youngcarmechanic.sk. Akonáhle si spustíte svoj test, nie je možné ho zastaviť a budete ho musieť dokončiť.

Bude to náročné?

Jednoduché to rozhodne nebude. Tieto otázky sú medzinárodné a okrem Slovenska sa s týmto testom budú pasovať študenti z ďalších 10 krajín.

Test bude pozostávať z 80tich otázok a na zodpovedanie každej otázky máte 1 minútu. Dokopy teda 80 minút na celý test. Každá otázka môže mať jednu, viac alebo žiadnu správnu odpoveď.

Čo ma to bude stáť?

Bude Vás to stáť len Váš čas a námahu. Preto sa to tak veľmi oplatí. Nemáte predsa každý deň možnosť porovnať si svoje vedomosti s inými študentmi zo Slovenska či iných štátov a to zadarmo.

Bude to v slovenčine?

Všetky otázky v teste sú v slovenčine.

Kto postupuje do 2. fázy?

Medzi úspešných riešiteľov patria všetci tí, ktorí dosiahnu v teste viac ako 60%, ale do druhej fázy postúpia iba osemdesiati najúspešnejší súťažiaci.  Avšak všetkých úspešných riešiteľov čaká istá odmena.

 

Ďalšie informácie si viete načítať v pravidlách.